MEHĀNISKĀ APSTRĀDE

Mehāniskās apstrādes process, kura rezultātā lokšņu vai cauruļveida izstrādājumā tiek iegriezta vītne.

Ja materiāla biezums, kurā nepieciešama vītne, ir mazāks par 2mm, vītni iespējams iegriezt, izmantojot termourbi (flow-drill).

Vītņu griešanai tiek izmantota šim mērķim paredzēta iekārta, kas visu laiku nodrošina perpendikulāru stāvokli pret detaļu, lai vītne būtu taisna.

Zeņķēšana

Mehāniskās apstrādes process, kura rezultātā urbumam tiek veikts konusveida padziļinājums, kuru, parasti, izmanto skrūvju galviņu iesēdināšanai.

Zeņķēšanas procesam tiek izmantota šim mērķim paredzēta iekārta, kas visu laiku nodrošina perpendikulāru stāvokli pret detaļu, lai zeņķējums būtu vienmērīgs.

Precīzijas urbumu veikšana

Mehāniskās apstrādes process, kura rezultātā urbuma iekšējais izmērs ar rīvurbja palīdzību tiek pārurbts, lai tam piemērotu augstas precizitātes pielaides.

Detaļu malu (kanšu) noapaļošana

Pēc noklusējuma, KNK MEFAB visām lāzergrieztajām sagatavēm veic kanšu noapaļošanu.

Process ir būtisks, lai ar asajām kantēm nesavainojas nākamā ražošanas procesa operators, kā arī gala klients detaļas ekspluatācijas procesā.

Nereti šīs norādes parādās izstrādātajos rasējumus–KNK MEFAB to vienmēr ņem vērā.

Malu noapaļošanai tiek izmantota šim mērķim paredzēta iekārta, kas visu laikunodrošina perpendikulāru stāvokli pret detaļu, lai process apstrādātu detaļu kantes, bet detaļai netiktu mainīta tās ģeometrija.

Sazinies ar mums


Pēc pieprasījuma, nodrošinām piegādi visā Eiropā.

Apkalpojot eksporta klientus jau vairāk kā 10 gadus, parūpēsimies par atbilstošu un drošu produktu iepakošanu, kā arī precīzu to marķēšanu, saskaņā ar izstrādājumu artikulu numuriem.

Atkarībā no pasūtījuma apjoma, piedāvāsim ērtāko un izdevīgāko transportēšanas variantu.

Piegāde

Produktu marķēšana

Pakošana

Pakalpojumi

Scroll to Top