Papildus pakalpojumi

Punktmetināšana
Saukta arī par kontaktmetināšanu. Tas ir metināšanas process, kurā viena virs otras novietotas divas metāla loksnes, tiek saspiestas vienā punktā ar elektrodiem caur kuriem plūst strāva. Šajā punktā, karstuma un spiediena ietekmē, metāls tiek sametināts. Iespējams metināt dažāda veida metālus.

Vītņošana
Tā ir metode, kur vītne iepriekš sagatavotā urbumā tiek iegriezta ar speciālu tam paredzētu instrumentu – vītņgriezi. To izmanto tad, kad ir pietiekams materiāla biezums, lai iegrieztā vītne spētu noturēt tai paredzētās slodzes.

Vītņu presēšanu
Vītņu presēšana ir speciālu izgatavotu uzgriežņu un vītņu iepresēšana uz virsmas. Šo procesu izmanto gadījumos, kad materiāls ir pārāk plāns, lai tajā iegrieztu vītni, kā arī tam nav vajadzīgas metinājuma šuves, kas aizņemtu vietu un atstātu deformācijas.

Konisku urbumu iesēdināšanu (Zenķēšanu)
Konisku urbumu iesēdināšanu jeb tautā sauktu par zenķējumu izmato, kad ir nepieciešams skrūves vai citu stiprinājumu iesēdināšana virsmā. Tādā veidā atstājot līdzenu virsmu gadījumos, kad tas ir nepieciešams.

Kniedēšana
Process kurā iespējams savienot divus vai vairāk materiālus neizmantojot metināšanu vai skrūvēšanu. Galvenokārt izmanto situācijās, kur nepieciešams savienot dažādus materiālus, pastāv iespēja, ka detaļu būs nepieciešams mainīt.
Ir iespēja arī iekniedēt vītnes vietās, kur tās nevar iepresēt un iegriezt vai nedrīkst metināt.

Vītņu segšana
Vītņu segšanu pirms krāsošanas izmanto, lai pēc krāsošanas procesa vītne būtu izmantojama bez speciālas vītnes tīrīšanas, kas aizņem krietni vairāk laiku.