Kvalitāte

Ikdienā nepārtraukti sekojam līdzi kvalitātei visā ražošanas procesā, kā arī veicam visas nepieciešamās pārbaudes mūsu iekārtām. Tas mums ļauj konstanti noturēt kvalitāti sniedzot tikai kvalitatīvus pakalpojumus.

Pulverkrāsošanas procesa kvalitātes kontrolei tiek izmantots sertificēts krāsas biezmuma mērītājs(kalibrēšanas sertifikāts Nr.G0858K16). Tiek veiktas sistemātiskas temperatūras pārbaudes polimerizācijas krāsnīs. Strādājam tikai ar kvalitatīvām pulverkrāsām. Jebkurai mūsu izmantotajai pulverkrāsai ir iespēja iegūt atbilstības deklarāciju pēc pieprasījuma.

Pēc klientu vēlmēm tiek veikta vītņu segšana un nosegtas daļas, kuras nepieciešams atstāt bez krāsas, tādējādi ietaupot Jūsu laiku un līdzekļus uz pēcapstrādi. Tas tiek darīts ar kvalitatīviem karstumizturīgiem materiāliem, neatstājot nekādus nospiedumus. Nestandarta gadījumos iespējams pasūtīt tieši Jūsu izstrādājumam nepieciešamos materiālus.

Cinkotu virsmu pulverkrāsošanai izmantojam mehānisku apstrādi vai matēšanu ar strūklu, lai iegūtu pareizi sagatavotu virsmu krāsošanai, jo cinkam, reaģējot ar skābekli un ūdeni, uz virsmas veidojas cinka oksīds un hidroksīds, kas traucē izveidoties adhēzijai starp cinku un krāsu. Pēc šadas apstrādes krāsas noturība pie cinka palieliniās vairākas reizes. Pēc klientu vēlmēm veicam arī iepriekšēju termoapstrādi, lai izvairītos no gaisa krāteru veidošanās, kas ir ļoti izplatīta uz karsti cinkotām virsmām.

Pakošana ir nepieciešama, lai detaļas pēc krāsošanas līdz objektam vai ekspluatācijas brīdim, tiktu saglbātas tīras un bez defektiem, kas var rasties transportējot. Tādēļ piedāvājam ne tikai strandarta pakošanu, bet arī jebkādu citas specifikas pakošanu, kas ir nepieciešama Jūsu produktam.

Lāzergriešanas procesā tiek sekots līdzi griezuma kvalitātei un precizitātei. Izmantots kvalitatīvs materiāls, lai saglabātu kvalitāti gan griezumam, gan tālākai apstrādei. Veicam arī griezuma vietu pēcapstrādi(šāberēšanu). Iekārtai laicīgi tiek veiktas visas nepieciešamās apkopes, lai nekristos tās griezuma kvalitāte un precizitāte.

Locīšanas procesā, tiek sekots līdzi nepieciešamajiem leņķiem un izmēriem, lai iegūtu izstrādājumus ar vienādiem un precīziem izmēriem. Palīdzam arī aprēķināt detaļu nepieciešamos izklājumus, ietverot locījumu kompensācijas, lai locījuma laikā, kad izmēri mainās, gala rezultātā detaļai būtu paredzētie izmēri.