LOCĪŠANA

CNC locīšana ir metode, kas ļauj ātri un ar augstu precizitāti locīt gan vienkāršas, gan ļoti sarežģītas uzbūves detaļas.

Pateicoties CNC vadībai, detaļas kuras atkārtosies būs identiski vienādas arī ja to izpildījums sastāvēsno vairākiemlocījumiem. Iekārtas precizitāte iespējama līdz +/-0,1mm.

Detaļas precizitāte

+/- 0.1mm

Lokšņu izmēri

Līdz 2500 x 1250mm

Materiāla biezums

Līdz 10mm

Ar locīšanu bieži aizstāj metināšanas darbus, tādējādi ietaupot laiku un izmaksas, jo process ir vairākas reizes ātrāks un tam nav nepieciešama pēcapstrāde, un iegūstot kvalitāti, jo nepastāv riski,ka detaļā paliek poras vai tā deformēsies temperatūras maiņas ietekmē.

Locīšanas darbiem izmantojam preses iekārtas ar kurām iespējams locīt detaļas līdz pat 2500 mm un 10 mm biezumam.

Izmantojam iekārtas kā Prima Power, Coastone, Amada.

Šīs locīšanas metodes galvenās priekšrocības ir pateicoties maināmiem instrumentiem un to garumiem, kas ļauj izveidot visdažādākos locījumus.

Tās var būt arī komplicētas detaļas, kas sastāv no dažādiem locījumiem, aizvērtiem savienojumiem un elementiem, kur nepieciešama trikošana.

Sazinies ar mums


Pēc pieprasījuma, nodrošinām piegādi visā Eiropā.

Apkalpojot eksporta klientus jau vairāk kā 10 gadus, parūpēsimies par atbilstošu un drošu produktu iepakošanu, kā arī precīzu to marķēšanu, saskaņā ar izstrādājumu artikulu numuriem.

Atkarībā no pasūtījuma apjoma, piedāvāsim ērtāko un izdevīgāko transportēšanas variantu.

Piegāde

Produktu marķēšana

Pakošana

Pakalpojumi

Scroll to Top